Ballina Etiketimet 25

Etiketim: 25

Këta djem qëndruan 10 orë në -25 gradë dhe ia shpëtuan...

Tre alpinistët e patrembur, Senad Idrizi, Damjan Karlovski dhe Bozhidar Pranjiq ia shpëtuan jetën shkupjanit 17-vjeçar Hristijan A. - Kiko, i cili frrëshqiti dje...

Ky do të jetë dhjetori më i ftohtë në 25 vitet...

Anglia dhe vende të tjera të Evropës do kalojnë dhjetorin më të ftohtë të 25 viteve. Thuhet se temperaturat do bien me -8 gradë celsius....

Lajmet e fundit