Ballina Etiketimet Abdyladi Vejseli

Etiketim: Abdyladi Vejseli

PPD-ja e Vejselit kërcënon me padi mediat, por ai do të...

Abdyladi Vejseli që pretendon se me dokumente është kryetar i PPD kërcënon me padi INA dhe gazetën Lajm, pasi që përse përmendim Faton Aliti...

Lajmet e fundit