Ballina Etiketimet Administrative

Etiketim: administrative

Gjykata Administrative pranon ankesën e OBRM-PDUKM-së, shfuqizohet ajo e Lëvizjes Besa

Gjykata Administrative ka pranuar ankesën e koalicionit të udhëhequr nga OBRM-PDUKM-ja dhe hodhi poshtë vendimin e KSHZ-së, të cilët pranuan parashtresën e Lëvizjes Besa,...

Mbaron debati në Administrative, ja kur do të ketë vendim

Gjykata Administrative sonte e përfundoi debatin për dy paditë e shtruara nga Koalicioni i kryesuar nga LSDM-ja për vendimet e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve...

Lajmet e fundit