Ballina Etiketimet Administratoret

Etiketim: administratoret

Rrëfim tronditës i administratores shqiptare nga Shkupi: Ja si po na...

Pas shtatë viteve nënçmim dhe presion të vazhdueshëm në vendin e saj të punës, një administratore shqiptare ka vendosur të rrëfehet për Gazetën Lajm,...

LR-PDSH: “Pas 11 Dhjetorit administratorët do ti çlirojmë me Ligj”

Tentimi për ti dhënë masovitet tubimeve publike përmes keqpërdorimit të administratës publike është akt jo human, jo politik dhe jo etik. Megjithëse BDI lëvdohet...

Lajmet e fundit