Ballina Etiketimet Administratret shqiptar ne maqedoni

Etiketim: administratret shqiptar ne maqedoni

BDI u gjen punë administratorëve të pasistemuar

Një problem madhor që shqetësonte prej vitesh administratorët që merrnin pagë duke qëndruar në shtëpi, tashmë mori fund dhe ju gjet zgjidhja. Nga burime...

Lajmet e fundit