Ballina Etiketimet Afrohen

Etiketim: afrohen

Artan Grubi dhe Ali Ahmeti i vardisen LSDM-së, Muhamed Zeqiri nuk...

Sapo janë shpallur rezultatet zgjedhore prej KSHZ-së, Artan Grubi ka filluar t’i vardiset LSDM-së. Duke u munduar të hapë një derë edhe te kjo...

Lajmet e fundit