Ballina Etiketimet Ahmeti dhe thaci

Etiketim: ahmeti dhe thaci

Çka do të bëjnë Ahmeti dhe Thaçi pasnesër ?!

Liderët e dy partive shqiptare nënshkruese të Marrëveshjes së Përzhinës, Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së janë në heshtje se çfarë...

Lajmet e fundit