Ballina Etiketimet Akademik rexhep qosja

Etiketim: akademik rexhep qosja

Qosja për vizitën e Ramës në Serbi: Fjalimet e tij në...

Akademik Rexhep Qosja ka folur për debatin e fundit që është krijuar si pasojë e pjesëmarrjes së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, në Forumin...

Rexhep Qosja për maqedonët: Harrojnë se janë popull i vogël dhe...

Akademiku i mirënjohur, kontributdhënës i veçantë i letërsisë dhe historisë kombëtare shqiptare, Rexhep Qosja, me botimin e ditarëve të tij përshkruan ngjarjet më madhore...