Ballina Etiketimet Alarm

Etiketim: alarm

Alarm granate në xhaminë e shqiptarëve në Zvicër

Në qendër të Dietikonit në Zvicër, është gjetur një gjësend i dyshmitë dhe menjëherë është alarmuar policia. Forcat e rendit e kanë deaktivizuar ate...

Alarmon Gjermania: Shkatërrojeni këtë kukull, mund t’ju spiunojë!

Cayla, kukulla interaktive bëhet e paligjshme në vend, pasi zgjuarsia e saj mund të përgjojë të dhëna personale fshehurazi. Imagjinojeni situatën; nëna që shkatërron kukullën...

Lajmet e fundit