Ballina Etiketimet Alarmante

Etiketim: alarmante

Alarmante, ja gjendja skandaloze e një prej rrugëve kryesore të Dibrës...

Problemi i deponisë së mbeturinave në qytetin e Dibrës, degradimi dhe djegia e saj e herëpashershme ka kohë që është një shqetësim i madh...

Presidenti bullgar: Gjendja në Maqedoni është alarmante

Presidenti bullgar, Ruman Radev sot me presidentin e Këshillit Evropian, Donald Tusk dhe Përfaqësuesit të Lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe të...

Alarmante, 52.9 për qind e të rinjve në Maqedoni janë të...

Papunësia e të rinjve në Maqedoni kap shifrat ndër më të lartat në botë. Sipas hulumtimit të kryer nga Fondacioni “Friedrich Eber”, zyra në...

Lajmet e fundit