Ballina Etiketimet Albanologjie

Etiketim: albanologjie

Deputetja shqiptare e Parlamentit kroat kërkon institut albanologjie dhe fakultet të...

Në afërsi të qytetit bregdetar Rijeka, dy orë nga kryeqyteti kroat është Crikvenica dhe Sellca. Përgjatë tërë Adriatikut kroat, shqiptarët kanë ardhur 50 vite...

Lajmet e fundit