Ballina Etiketimet Aleance

Etiketim: aleance

Ndarja e Ahmetit dhe Selës. Ja çfarë thotë Bujar Osmani

Ndarja e funksioneve në eshalon in e dytë dhe të tretë ka ndikuar në prishjen e raporteve mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selën, përcjell...

S’ka aleancë BDI-VMRO për zgjedhjet lokale

Bashkimi Demokratik për Integrim nuk do të bashkëpunojë me VMRO-në në zgjedhjet lokale, këtë sot e konfirmoi deputeti i kësaj partie Artan Grubi. Sipas...

Lajmet e fundit