Ndarja e Ahmetit dhe Selës. Ja çfarë thotë Bujar Osmani

Ndarja e funksioneve në eshalon in e dytë dhe të tretë ka ndikuar në prishjen e raporteve mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selën, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Këto informacion e shpërndanë një numër i madh i mediave, por zv.kryeministri i ri për integrime evropiane, Bujar Osmani thekson të kundërtën.

“Përkundrazi me Ziadin Selën kemi një komunikim solid.Për prioritet është realizimi i përbajtjes së programit se sa ndarja e resorëve dhe pozitave”, deklaroi Osmani për Dnevnik.

Osmani nuk e ka demantuar takimin e ardhshëm mes Ali Ahmetit dhe Menduh Thacit. (INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu