Ballina Etiketimet Ndarja

Etiketim: ndarja

Ndarja e Ahmetit dhe Selës. Ja çfarë thotë Bujar Osmani

Ndarja e funksioneve në eshalon in e dytë dhe të tretë ka ndikuar në prishjen e raporteve mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selën, përcjell...

Milaim Zeka rrëfen për ndarjen nga ish-gruaja (VIDEO)

Milaim Zeka ka qenë mysafir në emisioni LEMzA’ të Tribuna Channel, ku ka folur për jetën e tij personale. Gazetari i njohur ka folur mes...

Lajmet e fundit