Ballina Etiketimet Bujar osmani

Etiketim: bujar osmani

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Ndarja e Ahmetit dhe Selës. Ja çfarë thotë Bujar Osmani

Ndarja e funksioneve në eshalon in e dytë dhe të tretë ka ndikuar në prishjen e raporteve mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selën, përcjell...

Osmani tregon detajet për qeverinë e re (VIDEO)

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në emisionin ‘Fol Tash’ në TV Koha ka folur për krijimin e qeverisë së re të Maqedonisë duke thënë...

Bujar Osmani do të çuditet nga një SMS që e posedon...

MAQEDONIBujar Osmani do të çuditet nga një SMS që e posedon Gazeta Lajm (Foto) ByLajmPress5E postuar më 15-11-2016, 18:18 osmani-mesazhi Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani ka...

Lajmet e fundit