Ballina Etiketimet Aleppo

Etiketim: aleppo

Në momentin e masakrës Kasim Sulejmani ndodhej në Halep

Njoftohet se komandanti përgjegjës për operacionet e jashtme të Iranit, Kasim Sulejmani ndodhej në rajon gjatë masakrës kur terroristët e huaj mbështetës të regjimit...

Erdogan: Si një baba më qan shpirti kur shoh gjendjen e...

Presidenti turk Erdogan në konferencën e përbashkët për shtyp me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor, zhvilluar pas takimeve kokë më kokë dhe atyre ndërmjet...

15 fotot tragjike që tregojnë tmerrin e luftës në Aleppo gjatë...

Fjalët nuk mjaftojnë për të shpjeguar atë që po ndodh në Aleppo. Forcat pro¬qeveritare po ekzekutojnë civilët, pa kursyer gratë e as fëmijët. Njerëz po vriten...

Ja për çka po luftohet në Aleppo, qytetin që Assadi dhe...

Lufta siriane është një kaos i përgjithshëm. Pas pesë vjet e gjysmë luftë, katër palët kundërshtare formuan zona konflikti në Lindjen e Mesme. Secila...

Davutoglu: Pa NATO-n, Kosova do të ishte bërë si Aleppo

Bosnje Hercegovina dhe Kosova do të ishin si qyteti sirian Aleppo, nëse nuk do të ishte ndërhyrja e NATO-s, tha sot ish-kryeministri turk, Ahmet...

Lajmet e fundit