Ballina Etiketimet Alketa vejsiu

Etiketim: alketa vejsiu

Robert Aliaj kërkon të puthë Amin, ja si i përgjigjet Ermali

Alketa Vejsiu ka shkuar tek studion e Ermal Mamaqit ku e ka ftuar atë të kërcejë dhe më pas i ka bërë edhe disa...

Lajmet e fundit