Ballina Etiketimet Aplikimet per lotarine amerikane

Etiketim: aplikimet per lotarine amerikane

Aplikimet për lotarinë Amerikane fillojnë sot, ja çfarë duhet të keni...

Sot në orën 18:00 hapet aplikimi për lotarinë amerikane. Sakaq, faqja zyrtare e departamentit të shtetit dhe ambasadës së SHBA-ve në Tiranë ka publikuar të...

Lajmet e fundit