Ballina Etiketimet Arabia saudite

Etiketim: arabia saudite

Shtetet e Bashkuara tërheqin mbrojtjen e tyre raketore nga Arabia Saudite....

Për herë të dytë këtë vit, ushtria amerikane po kryen një tërheqje masive të pajisjeve të saj ushtarake nga Arabia Saudite, e cila kryesisht...

Arabia Saudite përgatitet për haxhin dhe vizitën e umresë

Ministri i haxhit dhe umresë të Arabisë Saudite, Muhammed Salih bin Tahir Benten, tha se do të presin me kënaqësi pa dallim të identitetit...

Arabia Saudite kalon në kalendarin Gregorian

Arabia Saudite kaloi sot në kalendarin Gregorian, thënë ndryshe atij Perëndimor, si formë bazë për të paguar administratën e vendit si pjesë e një...

Lajmet e fundit