Ballina Etiketimet Arben taravari

Etiketim: arben taravari

VMRO e quan Taravarin nacionalist të tërbuar

VMRO-DPMNE i ka bërë thirrje ministrit të shëndetësisë Arben Taravarit, të mos hidhet shumë, të biejë në tokë, dhe të mos bëhet kokë lart. Këto...

Taravari: Njerëzit e PDSH-së dhe LR-PDSH-së të bashkohen në një parti...

Sekretari i LR-PDSH-së, Arben Taravari ka komentuar gjendjen në Partinë Demokratike Shqiptare dhe Lëvizjen për Reforma PDSH ku ka bërë thirrje që pas dorëheqjes...

Taravari: Mjekë të respektuar, vota juaj do të shërojë sëmundjen!

Arben Taravari Mjekë të respektuar, këto kohë ku pushshteti ka bërë fraktura të rënda në shoqërinë tonë, unë si koleg dhe bashkëqytetar juaji u bëj...

Lajmet e fundit