Ballina Etiketimet Arestohet

Etiketim: arestohet

Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Unë dhe fëmijët mësuam për...

Eshtë arrestuar mëngjesin e sotëm gruaja e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifikuar mbarë kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke,...

Ushtarët izraelitë arrestojnë deputetin palestinez

Ushtarët izraelitë arrestuan deputetin palestinez Azzam Selheb pasi bastisën shtëpinë e tij në qytetin El-Halil në Bregun Perëndimor, raporton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë...

Arrestohet 41-vjeçari që po ndërtonte një xhami pa leje. Ja ku...

Një i ri është arrestuar, pasi sipas Policisë në Korçë ishte duke ndërtuar një xhami pa leje. Arrestimi i tij është bërë mbrëmjen e...

Arrestohen dy presona ne Shkup mbi bazen të dyshimit për kryerjen...

“Më parë janë dhënë urdhra, janë kryer dy bastisje nga të cilat njëra në Shkup, ndërkaq një tjetër në fshatin Haraçinë të Shkupit, gjatë...

Lajmet e fundit