Ballina Etiketimet Armando duka

Etiketim: armando duka

Rashica mesazh De Biasit dhe Dukës

Milot Rashica ishte goditja e parë përfaqësueses së Kosovës në eliminatoret e Botërorit të ardhshëm. Mesfushori i Viteses ka bërë përfundimisht zgjedhjen e tij dhe...

Lajmet e fundit