Ballina Etiketimet Arrestime

Etiketim: arrestime

Incident në plazhin e Ohrit, arrestime masive

Shtatë persona janë arrestuar pasi sot në orën 10:50 e kanë prishur rendin dhe qetësinë publike në plazh në kompleksin “Gorica 3”. SPB Ohër njoftoi...

Arrestime në Kumanovë

Policia e Kumanovës ka ngritur padi kundër S.H. (30) nga Kumanova për shkak të dyshimeve të bazuara se ka kryer vepër penale “prodhim dhe...