Ballina Etiketimet Arrestohet per terrorizem

Etiketim: arrestohet per terrorizem

Shtetasi i Maqedonisë i arrestuar në Tiranë, dyshohet si bashkëpunëtor i...

Shërbimet sekrete rajonale dhe ato perendimore, gjatë një faze të gjatë hetimesh, kanë arritur të kapin një pjestar të ISIS në Tiranë. Imërli Ahmetin 46...

Lajmet e fundit