Ballina Etiketimet Arrestuar

Etiketim: arrestuar

Bogoevski: Mijallkovin e kam arrestuar për tregti me lëndë narkotike

Ish-drejtori i Drejtorisë për siguri dhe kundërzbulim, Sllobodan Bogoevski, ka hedhur akuza të rënda mbi pasardhësin e vet në atë detyrë, Sasho Mijallkov. Sipas Bogoevskit,...

Lajmet e fundit