Ballina Etiketimet Asimilimi i shqiptareve

Etiketim: asimilimi i shqiptareve

Politika e qeverisë VMRO-BDI po frikëson 300 mijë shqiptarët ortodoksë të...

Udhëheqësit e BDI-së paraqiten vazhdimisht në promovimet dhe organizimet që i bëjnë xha Branko Manojllovski dhe Sinadinovski, për të krijuar imazh se po merren me punë...

Lajmet e fundit