Ballina Etiketimet Avokat

Etiketim: avokat

Lajm i keq për Gruevskin, Katica e Fatimja e lënë pa...

Avokati Nikola Dodevski për herë të parë nga fillimi i punës së Speciales nuk do të mund ta mbrojë Nikola Gruevskin dhe kryesinë e...

Lajmet e fundit