Ballina Etiketimet Bajrami 2021

Etiketim: bajrami 2021

Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit

Muslimanët në të gjithë botën sot festojnë festën Fitër Bajramit. Kjo festë e shejntë për Muslimanët vjen pas muajit të Ramazanit, një prej pesë...

Lajmet e fundit