Ballina Etiketimet Bartesit e listave

Etiketim: bartesit e listave

Listat e LSDM-së: Asnjë shqiptarë bartës liste

Diskutime tërë ditën, bisedime, takime dhe lobime – por akoma lista jo përfundimtare për deputetë, e as precizitet të bartësve të tyre. Zoran Zaev,...

Këta janë bartësit e listave për deputetë të Lëvizjes BESA

Në Lëvizjen BESA po zhvillohen debate të brendshme lidhur me caktimin e bartësve dhe listave për deputetë për zgjedhjet e 11 dhjetorit. Burime pranë...

Lajmet e fundit