Ballina Etiketimet Bashkepunuar

Etiketim: bashkepunuar

Dashtevski: VMRO-DPMNE dhe BDI kanë bashkëpunuar 10 vjet, nuk ka arsye...

Profesori universitar Aleksandar Dashtevski ka komentuar situatën e krijuar pas zgjedhjeve në Maqedoni. Sa i përket koalicionimit dhe formimit të Qeverisë së re ai...

Lajmet e fundit