Ballina Etiketimet Bashkimi demokratik per integrim

Etiketim: bashkimi demokratik per integrim

Abdilaqim Ademi ofendon babain e deputetes së BDI-së

Sekretari i përgjithshëm i BDI-së Abdilaqim Ademi, në një paraqitje të tij, sonte me përbuzje foli për politikanët shqiptarë të viteve të 90-ta. Një nga...

Instituti që nxjerr fituese BDI-në nuk ka as adresë

I ashtuquajturi Institut “Dimitrija Çupovski” ka dalë me një anketë sipas të cilës te shqiptarët udhëheq BDI, kurse te maqedonasit VMRO DPMNE. Mirëpo mediumet...

LAJM I FUNDIT: Arrestohet shoferi i një funksionari të lartë të...

Para pak çastesh në qendër të Tetovës afër komunës së Tetovës nga Policia është arrestuar shoferi i kryetares së komunës së Tetovës Teuta Arifi. Arrestimi...

Dënohet me burg një funksionar i BDI-së (VIDEO)

Dënime me kusht prej tre muajve për drejtorin e ndërmarrjes publike komunale të Tetovës, Xhelal Ceka si dhe 3200 euro gjobë me para për...

BDI me 30 funksionarë milionerë, ushtarët e UÇK-së në kushte mjerimi

Daut Shasivari, ish ushtar i UÇK-së ka akuzuar se në radhët e partisë në pushtet BDI ka 30 funksionarë që kanë pasuri shumëmilionëshe. Ai...

ANALIZË/ A po ndihet BDI e rrezikuar nga Muhamed Zeqiri?

Gazetari Muhamed Zeqiri për vite me rradhë ishte një zë i rëndësishëm kritik në Maqedoni, ku për vite të tëra në studion e tij...

Lajmet e fundit