Ballina Etiketimet Bashkimi i opozites

Etiketim: bashkimi i opozites

Ahmeti: Ja misioni ynë në Shkup me LR-PDSH dhe Besën (VIDEO)

Anëtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti në një deklaratë për TV21 ka folur për qëllimin e vizitës dhe takimeve të tij bashkë...

Bashkimi i opozitës shqiptare në Maqedoni, nisin kontaktet

Partitë e reja shqiptare kanë filluar kontaktet me njëra tjetrën dhe janë të gatshme për koalicione parazgjedhore. Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, tha se...

Lajmet e fundit