Ballina Etiketimet Bazat

Etiketim: bazat

Bazat më të fuqishme të UÇK-së votuan Zaevin, kështu shkruajnë mediat...

Votat shqipëtare të cilat Zaev i morri në keto zgjedhje dhe u rendit i dyti pas Ali Ahmetit vinë nga qyetet dhe fshatrat të...

Lajmet e fundit