Ballina Etiketimet Behghet pacolli

Etiketim: behghet pacolli

Kush po planifikon ta vrasë Behgjet Pacollin? (VIDEO)

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, po ndjehet i kërcënuar. Ai ka bërë të ditur se ka marrë një porosi paralajmëruese për atentat...

Investim “i çmendur” në Divjakë, ja video-projekti i Behgjet Pacollit që...

Politikani dhe biznesmeni Behgjet Pacolli do të bëjnë një investim gjigant në Divjakë. Kompania e Pacollit, “Mabetex Grup”, do ta shndërrojë Parkun Nacional të Divjakës...

Lajmet e fundit