Investim “i çmendur” në Divjakë, ja video-projekti i Behgjet Pacollit që do t’ju lërë pa fjalë

Politikani dhe biznesmeni Behgjet Pacolli do të bëjnë një investim gjigant në Divjakë.

Kompania e Pacollit, “Mabetex Grup”, do ta shndërrojë Parkun Nacional të Divjakës në një vend për t’u patur zili. Hotele, SPA, Aqua Park, ambiente luksoze, vila, apartamente, fusha golfi, etj.

Një projekt që ka ngjashmëri me Dubain apo Antalia e që do i duhej shumë Shqipërisë. Por përsa dhe si do të realizohet? Shikoni videon.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu