Ballina Etiketimet Investim

Etiketim: investim

Rama: Mandatin e ardhshëm, 1 mld dollarë investim dhe dyfishim të...

Në komunikim e kësaj jave përmes rrjetit social Facebook, kryeministri Edi Rama është ndalur në gjendjen ekonomike të vendit, marrëveshjen me FMN-në dhe rritjen...

Todorov: Jemi në një proces ku investojmë 74.6 milionë euro

Ministri aktual i shëndetësisë në Republikën e Maqedonisë, Nikolla Todorov ka dalë me fakte kundër fakteve të Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë në lidhje...

TIKA, investim prej 2 milionë euro në shëndetësinë e Kosovës

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) sot filloi punimet për Projektin e renovimit dhe furnizimit me pajisje në kuadër të instalimit të Njësisë...

Investim “i çmendur” në Divjakë, ja video-projekti i Behgjet Pacollit që...

Politikani dhe biznesmeni Behgjet Pacolli do të bëjnë një investim gjigant në Divjakë. Kompania e Pacollit, “Mabetex Grup”, do ta shndërrojë Parkun Nacional të Divjakës...

Lajmet e fundit