Ballina Etiketimet Ben blushi

Etiketim: ben blushi

Blushi “lëshon bombën” në parlament: Ka deputet në Kuvend që kanë...

Kreu i LIBRA, Ben Blushi, sot në parlament gjatë fjalimit të tij ka dhënë një deklaratë bombë. Me tone të ashpra ka folur ai nga...

Ben Blushi prezanton partinë “Libra”, ja cilat figura i bashkohen (VIDEO)

Deputeti Ben Blushi, si dhe deputetja Mimoza Hafizi gjatë ditës së sotme prezantuan në Akademinë e Arteve partinë e re, të quajtur “Libra”. Në këtë...

Blushi ironizon Ramën: Kujt s’i pëlqen fytyra, përpiqet të mbulojë pasqyrën

Deputeti Ben Blushi ka komentuar deklaratat kritike të kryeministrit Edi Rama ndaj medias dhe analistëve. Në një postim në fb, Blushi ironizon se atyre njerëzve...

Lajmet e fundit