Ballina Etiketimet Besnik

Etiketim: besnik

Kasami: Gjithmonë besnik ndaj atyre që e kanë kuptuar se Levizja...

“Javë intensive me takime të shumta, autoritete që vizitojnë selinë e Lëvizjes BESA. Pavarësisht epilogut përmbyllës ku secila parti politike bart përgjegjësitë dhe pasojat...

Lajmet e fundit