Ballina Etiketimet Bisede

Etiketim: bisede

Erdogan dhe Merkel bisedojnë për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin...

Pas takimit, Erdogan tha në një konferencë për media me Merkel-in se ata kanë biseduar kryesisht për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin Egje,...

Zbardhet biseda telefonike me tone agresive mes Ramës dhe Cipras

Mediat greke telefonatën mes kryeministrit të Shqipërisë, Rama dhe homologut grek Cipras, pas ndalimit të dy shoferëve të ministrisë sonë të Jashtme, me tekstet...

Lajmet e fundit