Ballina Etiketimet Biseduan

Etiketim: biseduan

Ja çka folën Sela dhe Rama

Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela që duhej të mbahej në ora 15 në zyrën e Ramës në Tiranë. Burime...

Lajmet e fundit