Ballina Etiketimet Bomba

Etiketim: bomba

Llogaritja më tronditëse që keni lexuar: Çfarë do të ndodhte nëse...

Në klasikun kinematografik, Dr. Strangelove – që satirizon garën e armëve bërthamore – një zinxhir i ngjarjeve fatkeqe bën që të gjitha bombat bërthamore...

Ekskluzive: Të premten do të publikohen bombat për “Monstrën” dhe “Lagjen...

Deri të premten LSDM mund të publikojë “bombat” për Monstrën, Lagjen e Trimave dhe për vrasjen e Nikolla Mlladenovit, raporton Gazeta Lajm. Kryesia e LSDM-së...

Lajmet e fundit