Ballina Etiketimet Borxhet publike

Etiketim: borxhet publike

Menduh Thaçi: Do t’i lirojmë shqiptarët nga borxhet publike

Partia Demolratike Shqiptare ne vazhden e takimeve me aktivin e partise, sot pati takime me aktivistet e saj në Resnjë, Manastir dhe Ohër, ku...

Lajmet e fundit