Ballina Etiketimet Bsp

Etiketim: bsp

Qeveria zgjedh Goran Nikollovskin në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në...

Qeveria në seancën e sotme maratonë, miratoi pak minuta më pare drejtorët e rinj në dikasteret e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe...

Lajmet e fundit