Ballina Etiketimet Byrek me spinaq

Etiketim: byrek me spinaq

Ka shitur pite me marihuanë në Sarajevë, njerëzit ankohen se ndihen...

Nga Qendra Emergjente në Sarajevë raportuan se ka numër jashtëzakonisht të lartë të thirrjeve nga njerëz që ndihen shumë mirë, dhe te secili pacient...

Lajmet e fundit