Ballina Etiketimet Civil

Etiketim: civil

“CIVIL” kërkon rinumërimin e votave në të gjitha njësitë zgjedhore

Organizata qytetare CIVIL, kërkon nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor dhe institucionet tjera kompetente që t’i rinumërojnë votat në të gjitha njësitë zgjedhore në Maqedoni. “CIVIL” gjithashtu...

Skandaloze, CIVIL: Votuan të vdekur, ndërsa s’ju mundësua të gjallëve (VIDEO)

Të gjitha ankesat deri te KSHZ-ja duhet të shqyrtohen me kujdes dhe për to duhet të vendoset në mënyrë konzistente, konsiderojnë nga Asociacioni qytetar...

Lajmet e fundit