Ballina Etiketimet Dasma egjiptiane

Etiketim: dasma egjiptiane

Dasma e çmendur në komunitetin egjiptian, zgjati 4 ditë dhe fustani...

Një 19-vjeçare sllovake ka shpenzuar plotë 100 mijë dollarë për fustanin e saj të dasmës, gjatë një festimi i cili zgjati jo pak por...

Lajmet e fundit