Ballina Etiketimet De biasi

Etiketim: de biasi

Gianni De Biazin siç nuk e keni parë kurrë më parë!...

Piktori i njohur Sali Shijaku ka postuar sot në rrjetet sociale një foto shumë të veçantë të tij përkrah trajnerit të përfaqësueses shqiptare, Xhani...

De Biasi deklarata rrënqethëse për Shqipërinë e shqiptarët

Gianni De Biasi ka thënë se ndihet shqiptar. Madje, strategu italian ka folur fjalë të mëdha për popullin shqiptar Trajneri i Shqipërisë Gianni De Biasi...

De Biasi zbardh listën e lojtarëve për dy ndeshjet e radhës

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë në Futboll, Gianni De Biasi, në një konferencë për mediat në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ka prezantuar...

Rashica mesazh De Biasit dhe Dukës

Milot Rashica ishte goditja e parë përfaqësueses së Kosovës në eliminatoret e Botërorit të ardhshëm. Mesfushori i Viteses ka bërë përfundimisht zgjedhjen e tij dhe...

Lajmet e fundit