Ballina Etiketimet Debohen

Etiketim: debohen

Diplomatët e dëbuar rus u larguan me avion special nga SHBA

Diplomatët rus dhe familjarët e tyre të cilët u dëbuan nga SHBA në kuadër të sanksioneve amerikane ndaj Rusisë, për shkak përzierjes së Moskës...

Lajmet e fundit