Ballina Etiketimet Debora

Etiketim: debora

Bora paralizon këto qytete në Maqedoni (VIDEO)

Makina dhe mauna të bllokuar, kolona të gjata të automjeteve, kjo ishte pamja e sotme në qafën Bukovo. Të reshurat e dendura të borës...

Lajmet e fundit