Ballina Etiketimet Del

Etiketim: del

Pacolli i del “borxhit” Serbisë: Kujdes se masakrat tuaja mund të...

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, që ta ridizanojë trenin i cili nuk...

Dimovski: Nëse VMRO del në rrugë, gjendja mund të dalë jashtë...

Fushata e Zoran Zaevit ishte se si të vozitet makinë në dy anë, njërën anë shqiptarët i thërret në dygjuhësi dhe kantonizim në anën...

Lajmet e fundit